Close
Broneerige Oma Aeg

Ortopeedilised jalatsid tööle ja vabaks ajaks ning füsioteraapiavahendid.

+372 503 1213

Meie tooted

Tervis ennekõike!

ortopeedilised plätud
ortopeedilised sandaalidstiilsed sandaalidortopeedilised jalatsidortopeedilised jalanõudmugavad sandaalidvarbavaheplätudortopeedilised jalanõud

SPENCO – LADIES

4.80 5-st
(5 ülevaadet)

€59.90

Spenco-Ladies ortopeedilistes sandaalides on ühendatud mugavus, ergonoomika ja vastupidavus. Jalatsi Total Support tehnoloogia vähendab kannalöögil tekkivat põrutust. Ortopeedilised sisetallad aitavad tagada liigeste õige teljelisuse ja selle säilimise liikumisel.

Mugav varbavahekinnitus ei hõõru ning ei teki tunnet, nagu peaks varvastega plätut hoidma jalas püsimiseks. Ristivõlvi tugi sisetallal vähendab jalalöögil tekkivat survet pöiapadjandile ning seega ka valu seal piirkonnas.

Spenco sandaalid sobivad kandmiseks ka plantaarfastsiidi, lampjalgsuse, kõrge pöiavõlvi ja teiste jalavaevuste korral.

Tootekood: SPENCO - LADIES.

Toote kirjeldus

Suurused (USA):

 • 6 (EU 36-37)
 • 7 (EU 37-38)
 • 8 (EU 38-39)
 • 9 (EU 39-40)
 • 10 (EU 40-41)
 • 11 (EU 41-42)

Kuidas valida: kui jalanumber on 38, siis pigem eelistada suurust 38-39.

 

Toodetus USAs.

5 ülevaadet tootele SPENCO – LADIES

 1. Kertu
  5 5-st

  :

  Parimad plätud, mida ma kandnud olen. Ostsin need endale Austraaliasse minekuks, kuna teadsin juba ette, et mul tuleb seal palju kõndida. Vägagi jalasõbralikud, mugavad ja vastupidavad sandaalid.

 2. Tiiu
  4 5-st

  :

  Suurepärased plätud SPA-s ja lühikestel jalutuskäikudel.
  Igaks juhuks tasub pikemaid distantse vähehaaval ette võtta. Minu jalatallad said natuke kannata kui Santa Monica promenaadil mitmetunnise matka tegin.

 3. Heili
  5 5-st

  :

  Väga vinged plätud, sulanduvad ilusti jalakumerustega, ülimalt mugavad. Pidasid minuga vastu 4-kuise reisi igapäevase kasutuse nii linnas, maal kui pisematel mäekestelgi. 

 4. Tiina
  5 5-st

  :

  Kõige paremad plätud, mida olen kandnud. Väga mugavad ja toetavad ilusti jalga. Kui tavaliste plätudega vajub mul jalg alati sissepoole, siis nendega sellist probleemi pole. Seega on käimine mugavam, jalad väsivad vähem ära ja plätud püsivad kindlalt jalas. Soovitan kindlasti ka teistele. Lisaks mugavusele näevad plätud ka korralikud ja stiilsed välja ja on väga vastupidavad!

 5. Pille-Riin
  5 5-st

  :

  Soetasin need plätud endale poolteist kuud pärast seda kui mul oli ära võetud kips (eelnevalt murdsin põialuu) ning läksin puhkusreisile Tenerifele. Olen olnud väga rahul plätudega, kuna nad toetasid suurepäraselt jalga pärast kipsi maha võtmist ning mis kõige parem, et nad on olnud väga vastupidavad. Kui varem ostsin mitu paari soodsa hinnaga plätusi, mida kandsin ühe hooajaga läbi, siis neid plätusi olen kandnud ligi poolteist aastat, kuid veel pole näha isegi kulumise märke. Kvaliteet ja hind on paigas.

Lisa ülevaade